Kareel Gott se oženil

9. ledna 2008 v 8:05 | Aloon
Takže 1.zpráva ze showbyznysu : *VYTLEM*

Populární český zpěvák Karel Gott se v pondělí v americkém Las Vegas oženil se svou dlouholetou přítelkyní Ivanou Macháčkovou. Novinkám to potvrdil Jiří Hořčica z agentury Bison & Rose. Jde o první sňatek osmašedesátiletého mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka.
"S ohledem na skutečnost, že s Ivanou žijeme již sedm let pod jednou střechou a společně vychováváme naši dceru Charlottu, jsem už delší dobu přemýšlel o našem sňatku," řekl krátce po slavnostním aktu Karel Gott.
Ivana Macháčková se rozhodla, že ponese jméno manžela, tedy Ivana Gottová.
Obřad proběhl již v pondělí v 16:30 tamního času. Slavnostního aktu se účastnila i jejich dvacetiměsíční dcera Charlotta Ella a matka nevěsty Blanka.
Gottovi během svatebního obřadu.:. Gottovi během svatebního obřadu. Foto: Bison & Rose


Čekají druhého potomka

"Jsem nesmírně šťastná, že jsme nyní opravdová rodina - a o to více, protože v polovině června očekáváme narození dalšího potomka," dodala Ivana Gottová. Potvrdila tím tak současně informace z médií o svém těhotenství.
Pohlaví očekávaného miminka šťastný pár zatím nezná a nehodlá ho prozradit ani poté, co se jej dozví.

K místu svatby zpěvák prozradil, že k němu má velmi silné pouto, protože právě tam nastartoval svoji zahraniční kariéru. "Všechny tyto důvody, navíc ještě umocněné pohledem na dnešní rozvaliny hotelu Frontier a na druhé straně na moji krásnou rodinu, se kterou jsme sem přijeli trávit dovolenou, mě vedly ke zcela spontánnímu rozhodnutí požádat právě zde Ivanu o ruku.

Veškeré formality a samotná organizace sňatku byly už snadnou záležitostí a trvaly jen několik dnů," shrnul Karel Gott motivy, které ho vedly k tomuto životnímu rozhodnutí.
zdroy-novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama